Sık Sorulan Sorular

Rezervasyon Öncesi

Web sitemizde anasayfadan online rezervasyon formunu kullanarak rezervasyonunu oluşturabilirsiniz.

İletişim sayfamızda yer alan iletişim formunu kullanarak rezervasyon bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. Operasyon yetkilimiz sizleri arayarak rezervasyonunu gerçekleştirecektir.

0216 688 24 70 nolu operasyon çağrı merkezini arayarak rezervasyonunu oluşturabilirsiniz.

Rezerasyonunuz için gerekli olan iletişim bilgileri talep edilmektedir. Ad Soyad, Adres, Telefon (sizlere ulaşılamadığında kontak kurulacak 2. kişi) bilgileri gerekldir.

Alınış noktası ve varış noktası istenmektedir. Kişi sayısına göre araç tahsisi belirlenmektedir. Rezervasyon sırasında belirttiğiniz kişiye göre araç tahsisi yapılmaktadır. Oto koltuğu ve valiz sayınız hakkında da bilgi verilmesi gerekmektedir.

Rezervasonunun ödeme şekli ve tarihi de gerekli olan bilgiler arasındadır.

Bayram ve yılbaşı gibi özel tarihler için rezervasyonunuzu daha önceden gerçekleştirmeniz gerekmektedir. En az 24 saat öncesinden bu rezervasyonunu gerçekleştirmeniz gerekemktedir.

Yılbaşı sömestre ve bayram için yapılacak rezervasyonlarınızı rezervasyonunuz yaklaşırken onay ve teyit olmanıza gerek yoktur.

Rezervasyonunuz gerçkeleştiğinde sms ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Ödemeleri online olarak çağrı merkezimiden kredi kartı olarak yapabilirsiniz. Ödeme bilgileriniz operasyon yetkililerimiz tarafından 3d secure işlemleri ile kullanılarak rezervasyon yapılmaktadır.

Havale yöntemi ile de rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.Rezervasyon Sırasında

Rezervasyonlarınıza ait bilgilendirmeler SMS ve e-posta ile yapılmaktadır. Araç bilgilerinin transfer işleminden 1 gün önce tarafınıza e-posta ve SMS bildirimi ile gönderilmektedir. Aynı gün gerçekleşecek rezervasyonlar için, araç bilgileriniz transfer saatinden 3 saat önce tarafınıza gönderilmektedir.

Sefer iptali durumunda; rezervasyonun hakkınızın gitmemsi için lütfen Çağrı Merkezimizi arayınız. Rötar durumunda da 2 saati geçen rötarlı uçuslarda, transfer aracının bekleme zorunluluğu ortadan kalkmaktadır.

Sorumluluk yolcuya ait olmak şartı ile özel kafeslerinde taşınabilir. Lütfen rezervasyon işlemi sırasında belirtmeyi unutmayınız.

Havaalanitransfer.com özel hizmet vermektedir. Siz beklemeden, aracınız belirttiğiniz yerde ve zamanında bekliyor olacaktır.

Çuval, sandık, teneke kaplar, akıcı, yanıcı, kokucu, patlayıcı, radyoaktif, nükleer maddelerin ve silah taşınması kanunen yasaktır. Ekstra bagaj bilgisi, bebek arabası, bisiklet, golf veya kayak gibi spor malzemelerini rezervasyon dan önce bildirilmesi gerekmektedir.

Yolcu sayısı değiştiğinde çağrı merkezimizden bildirim yapmanız gerekmektedir. Aynı araç dışında yolcu sayınız fazla gelecek ise bunun operasyonu da tarafımızdan yapılamktadır.

Evet sigortalı seheyat etmektesiniz. Havaalanitransfer.com transfer hizmetleri A1 ve D2 belgelerine sahip araçlara sahiptir. Tüm araçlar zorunlu kaza ve koltuk sigortasına sahiptir.Rezervasyon Sonrası

Araçlarda unuttuğunuz eşyanız, belirteceğiniz adrese kargo ile ödemeli olarak gönderilir.

Faturanız rezervasyon anında belirtmiş olduğunuz adrese ya da operasyon sonrasında fatura adresinize posta veya email olarak gönderilmektedir.

kuzu, sogan...

Daha önceden yapılan transfer işleminin tekrarı için çağrı merkezimizi arayarak rezervasyonunuzu tekrar gerçekleştirebilirsiniz.