Ankara Esenboğa Transfer Hizmetleri

Ankara Esenboğa Havaalanı Transfer

Türkiye'nin başkentinde hizmet veren havalimanı merkezin 28km kuzeyinde Çubuk ilçesinde bulunuyor. 1955 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

Yakın rotalardan olan Ankara/Merkez, Sincan, Çayyolu/Ümitköy, Eryaman, Gölbaşı ve Elmadağ en çok tercih edilen destinasyonlardır.

Polatlı, Haymana, Kızılcahamam, Beypazarı ve Şereflikoçhisar'dan Ankara Esenboğa Havaalanı'na güvenli, konforlu ve ekonomik ulaşım transfer hizmeti vermekteyiz.

TOBB, TAİ, Swiss Hotel, Sheraton Hotel, Roketsan, Rixos Grand Ankara, Ramada Otel, ODTÜ, Meyra Palace, Latanya Hotel, Hilton Hotel, Divan Otel, Crowne Plaza Otel ve Aselsan gibi önemli noktalara hizmet veren tecrübeli firmamız bu yerlerden sizi alır ya da bu noktalara sizi istenilen zaman ulaştırır.

esenboğa havalimanı transfer

Havaalanı Ulaşım ve Transfer

Şoförlü araç kiralama, Esenboğa Havaalanı Shuttle, kişisel/grup turları ya da minibüs/midibüs transfer hizmetlerini sunmaktayız.

Lüks araç filomuz ile en uygun fiyat garantisini sunmaktayız. Kolay ödeme seçeneklerinin yanı sıra kolay rezervasyon imkanı da sağlıyoruz. 7/24 ulaşabileceğiniz ve son anda yapılacak acil rezervasyonlarınız için sizi dinliyor olacağız.

Vip Transfer Hizmeti

Kaliteli ve güler yüzlü hizmeti sağlayan sürücülerimiz sizlere daha iyisini sunmaya gayret etmektedir. Ankara Esenboğa havaalanından merkeze ve çevre ilçelerine kaliteli, güvenli, konforlu ve en ucuz transfer planlarını hazırlıyoruz.

Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter araçlar ile transfer işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Vip araç filosu ile havalimanı transferi, şehirlerarası ulaşım hizmetleri konusunda siz değerli misafirlerimize himzet vermekteyiz.

Esenboğa Havaalanı Ulaşım Rezervasyonu

Web sitemizin anasayfasındaki Transfer Planlama adımından rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtdışı havaalanlarında transfer hizmeti almak için 0216 688 24 71 nolu cağrı merkezimizi ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 0506 656 16 16 nolu destek hattını arayarak yurtdışı araç tahsis rezervasyonunu yaptırabilirsiniz.