Hizmetlerimiz

Transfer Bölgeleri

Havaalanı transfer firması olarak Türkiye'deki tüm havalimanlarında, kayak merkezlerinde, tarihi yerlerde ve belirttiğiniz butik ratalarda hizmet vermekteyiz.

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum, Dalaman-Fethiye, Kıbrıs ve Lefkoşa en fazla transfer hizmeti verdiğimiz bölgelerdir. Alınış noktası ve Bırakılış noktası neresi olursa olsun sizlere özel butik hizmet vermekten onur duyarız.

Müşterilerimize özel hizmet vermeyi ve kendilerini ayrıcalıklı hissetirmeyi her daim ilke edindik. En büyük amacımız ise tüm transfer bölgelerinde sorunsuz ve hak ettikleri değeri yaşatmanın ötesinde onların ilk tercihi olmaktır.

Bursa, Bolu, Konya, Kocaeli, Samsun, Trabzon diğer transfer bölgelerimiz olarak öne çıkmaktadır. Havaalanı transfer bölgelerimiz arasında kayak merkezleri de yer almaktadır. Kayak merkezleri transfer hizmet için kayak merkezleri ulaşım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kurumsal firmalar için havaalanı transferi, müşterileri ve çalışanlarının memnuniyetleri açısından çok önemli bir konudur. Firmamız da havaalanı transfer konusunda sizlere özel çözümler üretmektedir. Farklı transfer bölgeleri için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz. 23 yıllık tecrübemiz ile daima sizlerin yanında olmayan özen gösteriyoruz. En İyi İstanbul Havaalanı Transfer Firması olarak hizmet vermeye devam edeceğiz.

En güvenilir ve ekonomik havalimanı transfer hizmetini HavaalaniTransfer.Com güvencesi ile online alabilirsiniz.

Havaalanı Transfer

Türkiye'deki +52 havalimanı için transfer hizmetini butik olarak gerçekleştirmekteyiz.

Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı transferi için firmamız sizleri istediğiniz noktadan alır ve havalimanına tam vaktinde tam zamanında ulaştırır. Shuttle hizmeti olarak da adlandırılan havaalanı transfer hizmetimiz geniş araç filosu ve deneyimli sürücüleriyle gerçekleştirilir.

Antalya'daki yaz tatiliniz için otele gidiş ve dönüş için en çok tercih edilen bir transferdir. Uçaktan inip otele ulaşmak için araç kullanmadan, araç tahsisi yapabilirsiniz. Tatilinize daha dinç ve enerjik başlamınızı sağlıyoruz. Aynı şekilde tatiliniz bittiğinde de sizlerin yorgunluğunu alıp havalimanına ulaşmanızı sağlıyoruz.

istanbul'daki trafikten kurtularak sizleri otelinize evinize ve gitmek istediğiniz noktaya ulaştırırız. Havalanı transferi için rezervasyon bölümüzü ziyaret ediniz.

Transfer için aklınız takılan sorunlar için yapıcı çözümleri üretmekteyiz. İletişim sayfamızdaki formu kullanarak aklınıza takılanları sorabilir ve rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz.

Kayak Transfer

Havalimanlarından kayak merkezlerine kolay ve güvenli ulaşım hizmetleri vermekteyiz.

Özel aracınızla kayak merkezlerine ulaşım zor olabiliyor. Sizleri bu konuda rahatlatmak ve tatilinizde sorun yaşamamanız için sizlere butik transfer hizmeti sunmaktayız.

Uludağ ve Kartalkaya transfer hizmetlerimiz en çok tercih edilen destinasyonlardır. Tatilinizi en eşsiz şekilde sorunsuz yaşamanız için hizmet vermekteyiz. Tüm kayak merkezlerinde transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Önceden planan tatilleriniz için de transfer hizmetinizi önceden belirlemeniz ve rezervasyonunuzu yaptırmanız gerekmektedir.

Uludağ, Kartalkaya ve Kartepe gibi kayak merkezlerine ulaşım için otobüs minibüs ve servis beklemenize gerek yok. Kayak takımlarınız ve bavullarınızla o zor şartlarda inip binmek çok zor olacaktır. Sizin için sağladığımız hizmetlerde bu servis ve kalabalık ulaşımdan kurtulmanızı sağlıyoruz.

Bireysel ya da kurumsal ulaşım ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturuyoruz. Havalimanlarından kayak merkezlerine ulaşım ve transferi tarafımızdan yapılamaktadır. Yol terübesi olan şoförlerimiz sizleri kayak merkezine ulaştırır. Alınış noktası havalimanı olmasa da firmamız sizlere butik transfer hizmeti sunar.

Transfer Araçları

VIP Sedan, VIP Vito, VIP Sprinter, Midibüs ve Otobüsler ile havaalanı transfer hizmetlerini geçekleştirmekteyiz.

1-3 arası sedan araç rezervasyonu yapılamaktadır. 1-6 yolcu için Mercedes Vito araçlarımız vardır. 1-13 arası yolcular için ise Mercedes Sprinter sunuluyor. Daha büyük gruplar için Midibüs ve Otobüs tahsisi yapmaktayız.

Tüm araçlarımız vip sınıftır. Aynı zamanda 0-3 yaş arasındaki sedan ve vito-sprinter araçlarımız vardır. Aynı zamanda tüm araçlarımızda Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1 ve D2 Hizmet belgeleri mevcuttur. Tüm seyehat boyunca GPS araç takip sistemi bulunan araçlarımıza takip altındadır. Her koşulda ulaşımızı sağlayacak ekipman ve donanımlar araçlarımızda hazır bekletilmektedir.

Uçaktan inmenizi bekleyen araçlarımız sizin yolcuğunuza sorunsuz devam etmenizi sağlamaktadır. Grup transferleri için 46 yolcuya kadar tek otobüs ile transfer hizmeti gerçekleştirilmekedir. Müze ve ören yerleri ya da gezi için ya da uluslararası maç ve müsabaka için de hizmet verilmektedir. Turistik gezilerin yanında iş gezisi için de bu tip büyük araçlarımızı tercih edebilirsiniz. Tecrübeli personelimiz sizleri her zaman zamanında ve sorunsuz ulaştırmak için gayret etmektedir. Araç seçimi için rezervasyonunuzu oluşturmanız gerekmektedir.

Kurumsal Satış

Tüm havalimanları için transfer hizmetini kurumsal satış olarak butik gerçekleştirmekteyiz.

Kurumsal satış konusunda bilgi almak için 0216 688 24 71 nolu çağrı merkezimizi arayabilir ya da iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Otel işletmeleri, kurumlar ve organizasyonlar için butik çalışmalar yapmaktayız. Araç tahsisi konusunda sizlere çözüm üretmek için buradayız.

  • Organizasyon Transferleri
  • Turistik Gezi Transferi
  • Spor Takımı Transferleri
  • Açılış, Kutlama Transferleri
  • Şirket ve Birlik Transferleri
  • Grup Transferleri
  • Roadshow Transferleri
  • Fuar Transfer
  • Farklı segment araç seçenekleri
ile diğer destinasyon ve km fiyat çalışmalarını da gerçekleştirmekteyiz.