KAYAK MERKEZİ ULAŞIM

Kayak Transfer

Havalimanlarından Türkiye'nin tüm kayak merkezlerine kolay ve güvenli ulaşım hizmetleri vermekteyiz.

Özel aracınızla kayak merkezlerine ulaşım zor olabiliyor. Sizleri bu konuda rahatlatmak ve tatilinizde sorun yaşamamanız için sizlere butik transfer hizmeti sunmaktayız.

Uludağ ve Kartalkaya transfer hizmetlerimiz en çok tercih edilen destinasyonlardır. Tatilinizi en eşsiz şekilde sorunsuz yaşamanız için hizmet vermekteyiz. Tüm kayak merkezlerinde transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Önceden planan tatilleriniz için de transfer hizmetinizi önceden belirlemeniz ve rezervasyonunuzu yaptırmanız gerekmektedir.

Uludağ, Kartalkaya ve Kartepe gibi kayak merkezlerine ulaşım için otobüs minibüs ve servis beklemenize gerek yok. Kayak takımlarınız ve bavullarınızla o zor şartlarda inip binmek çok zor olacaktır. Sizin için sağladığımız hizmetlerde bu servis ve kalabalık ulaşımdan kurtulmanızı sağlıyoruz.

uludağ kartalkaya kayak merkezi Transfer ve Ulaşım

Bireysel ya da kurumsal ulaşım ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturuyoruz. Havalimanlarından kayak merkezlerine ulaşım ve transferi tarafımızdan yapılamaktadır. Yol terübesi olan şoförlerimiz sizleri kayak merkezine ulaştırır. Alınış noktası havalimanı olmasa da firmamız sizlere özel transfer hizmeti sunar.