İzmir Adnan Menderes Transfer Hizmetleri

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Ulaşım ve Transfer

İzmir'de hizmet veren şehir merkezinin 14 km güneyinde yer alan havalimanı Gaziemir ilçesinde yer alıyor.

Havaalanına yakın olan İzmir merkez, Balçova, Karşıyaka ve Güzelbahçe yarım saatin altında ulaşım sağlanan rotalardır.

Uzak rotalardan olan Foça, Gümüldür, Özdere, Selçuk/Efes, Didim, Salihli, Manisa ve Karaburun destinasyonlarına da hizmet vermekteyiz. Otel transferi, shuttle hizmeti, VIP transfer ve şoförlü araç tahsis seçeneklerinden birini seçerek İzmir ve çevre illere de transfer desteğimiz vardır. Çeşme Otogar, Alsancak, Efes Oteli, Karşıyaka İskele, Aydın Otogar, Selçuk ve Manisa Otogarı rotalarında bulunan noktalarda da transfer hizmeti alabilirsiniz.

izmir adnan menderes havalimanı transfer

Çemşe, Bodrum, Kuşadası ve Alaçatı 'daki otel ve özel noktalara da ulaşım sağlamaktayız. Otelden havaalanına da aynı şekilde şoförlü araç tahsisi yapmaktayız. 0-3 yaş arasındaki Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter araçlar ile İzmir otel mevkiilerinde yer alan otel, golf hotel, resort otel, tatil köyü ve deluxe otellere transfer hizmet alabilirsiniz.

Havaalanı Ulaşım ve Transfer

İzmir havaalanından tatil-otel bölgelerine gidiş, tarihi yerlere ve şehir merkezine nasıl gidilir gibi sorunları sizler için çözüyor ve uyguluyoruz.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı ile Alaçatı, Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bergama, Beydağı, Bornova, Buca, çandarlı, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Gümüldür, Güzelbahçe, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Kuşadası, Menderes, Menemen, Mordoğan, Narlıdere, Özdere, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla bölgeleri ile diğer bölgeler arasında transfer hizmeti sağlanabilmektedir.

Vip Transfer Hizmeti

Havaalanı Transfer ile İzmir'deki otel inizden Adnan Menderes Havalimanına Transfer ya da havaalanından otele yada belirteceğiniz tüm noktalara, şoförlü araç tahsis, vip transfer shuttle ve kişiye özel vip transfer hizmeti sağlamaktadır. Online olarak da rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Adnan Menderes Havaalanı Ulaşım Rezervasyonu

Web sitemizin anasayfasındaki Transfer Planlama adımından rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtdışı havaalanlarında transfer hizmeti almak için 0216 688 24 71 nolu cağrı merkezimizi ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 0506 656 16 16 nolu destek hattını arayarak yurtdışı araç tahsis rezervasyonunu yaptırabilirsiniz.