Adana Havaalanı Transfer

Adana Havaalanı Transfer Hizmetleri

1937 yılında açılan Adaha havaalanı 1956 yılından itibaren uluslararası olarak havayolu taşımacılığında hizmet vermeye başlamıştır.

Uzak rotalardan olan Osmaniye ve Mersin bölgelerine transfer işlemlerini sedan, vip vito, vip sprinter, midibüs ve otobüsler ile gerçekleştirmekteyiz. Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Trabzon, Diyarbakır gibi direk uçuşlarınız ya da aktarmalı tüm uçuşlarınızdan sonra Adana Havalimanı'ndan indikten sonra gideceğiniz destinasyonana sizleri sorunsuzca transfer ediyoruz.

Adana Merkez, Tarsus, Ceyhan ve Yumurtalık yakın rotalar olarak öne çıkan noktalardır.

Osmaniye Merkez, Dörtyol, Pozantı ve Mersin Merkezi diğer destinasyonlara da transfer hizmeti gerçekleştirmekteyiz.

adana havalimanı transfer

Havaalanı Ulaşım ve Transfer

Adana Transfer havalimanı, otel, şehir ve diğer transfer hizmetlerini 24 saat boyunca sizlere sağlamaktadir. Bölgesel olarak tercih edebileceğiniz transfer seçeneklerıni detaylı olaran sunmak isteriz. Siz de en iyi transfer hizmetini almak için bizi arayın

Havalimanı'ndan istediğiniz bölgeye veya istediğiniz konumdan, istediğiniz yere istediğiniz saatte alınıp yine Adana Hvalimanına transferleriniz tarafımızdan sorunsuz ve konforlu şekilde yapılır.

Vip Transfer Hizmeti

Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezi ve Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'ne ulaşım sağlayacak misafirlerimizi havaalanında karşılayarak istel otellerine ister direk kongre merkezlerine ulaşmalarını sağlıyoruz. Seyhan Oteli, HiltonSa Oteli, Çukurova Sürmeli Oteli, Mavi Sürmeli Oteli, Zaimoğlu Oteli ve İnci Oteli'ne gidecek misafirlerimize de aynı şekilde geri dönüşlerinde de Adana Havalimanı'na tam zamanında transfer olmalarını sağlıyopruz.

Karasal olan tüm transferlerinizi sizleri için hazır bekleyen araçlarımız ile Adana Havaalanı'ndan gerçekleştirmekteyiz. Karşılamadan sonra uzman sürücümüz sizleri gideceğiniz yere güvenli ve konforlu şekilde ulaştıracaktır.

Adana Havaalanı Ulaşım Rezervasyonu

Web sitemizin anasayfasındaki Transfer Planlama adımından rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtdışı havaalanlarında transfer hizmeti almak için 0216 688 24 71 nolu cağrı merkezimizi ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 0506 656 16 16 nolu destek hattını arayarak yurtdışı araç tahsis rezervasyonunu yaptırabilirsiniz.