Muğla Milas Bodrum Havaalanı Transfer

milas bodrum havalimanı transfer

Muğla Milas Bodrum Havaalanı Transfer

Muğla il sınırla içinde Bodrum ve Milas arasında yer alan havalimanıdır. İç hatlar ve dış hatlar olarak hizmet vermektedir.

Bodrum havaalanı vip transfer hizmetlerini sizlere online olarak sunuyoruz. Cep telefonuzdan online olarak otel rezervasyonunuzu yapar gibi araç tahsisinizi yapabilirsiniz. şoförlü araçlarımız ile sizleri gideceğiniz yere trafik ve yol sıkıntılarından uzak tutarak size yolculuk ettiğinizi hissettirmeyerek ulaştırırız. Ekonomik fiyatlar ile Bodrum havaalanından otelinize sizleri ulaştırıyoruz.

Kongre, fuar ve seminerler için de grup transferlerimiz mevcuttur. Araç kiralama probleminizi sizleri için çözüyoruz. Şoförlü araç tahsisi ile gideceğiniz organizasyona sizi zamanında ulaştırıyoruz. Organizasyon bitiminde de istediğiniz saate sizi alıyor ve uçağınıza İzmir Adnan Menderes Havaalanı'na ulaştırıyoruz.

Bodrum tatiliniz için ihtiyacınız olacak olan havaalanı transfer hizmetlerini sunmaktayız. Kısada Bodrum ve civarında tatil yapıyorsanı uçaktan otele, otelden uçağa havalimanında vaktinde sorunsuzca keyifli şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Havaalanı Ulaşım ve Transfer

Araç Kiralama (Rent A Car) firmalarından farklı olarak şoförlü araç hizmet sunuyoruz. Sizi araç kullanma ve adres tarifi konusunda çözüm üretiyoruz. Gideceğiniz otelin ya da yerin adını söylemeniz yeterlidir.

En popüler rotalardan olan Türkbükü, Gündoğan, Yalıkavak, Turgutreis, Güvercinlik, Gölköy, Kadıkalesi, Akyarlar ve Ortakent'te bulunan otel transfer işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Tatiliniz için yapılan transfer işlemleri aynı şekilde kongre ve iş toplantıları için de yapılmaktadır.

Vip Transfer Hizmeti

Diğer popüler tatil rotalarından olan Gümbet, Bitez, Torba, Marmaris ve Datça bölgelerine transfer hizmetlerini 23 yıldır sunuyoruz.

Kişiye özel transfer hizmetlerimiz aynı şekilde devam etmekteriz. Şoförlü araçlarımız Vip Sedan, Vip Vito ve Vip Sprinter ile transferleriniz gerçekleştirilmektedir.

Muğla Milas Bodrum Havaalanı Ulaşım Rezervasyonu

Kolay rezervasyon ile 0216 688 24 71 nolu cağrı merkezimizi ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 0216 688 24 71 nolu destek hattını arayarak aracınızı ayırtabilirsiniz.