Diğer Havaalanı Transferleri

Diğer Havaalanı Transfer

Balıkesir Havaalanı, Bursa Havaalanı, Tokat Havaalanı, Kahramanmaraş Havaalanı, Kars Havaalanı, Van, Havaalanı, Kastamonu Havalanı, Denizli Havaalanı, Uşak Havaalanı, Gaziantep Havaalanı, Isparta Havaalanı ve Türkiye'nin diğer havaalanlarında transfer hizmeti gerçekleştirmekteyiz.

Misafirlerimize %100 müşteri memnuniyeti hedefliyoruz. 0-3 yaş bakımlı model araçlarımızla konforlu ve güvenli bir ulaşım hizmeti sunuyoruz.

Şirket temsilcimiz sizi havaalanında isim tabelası ile karşılayacaktır. Sürücümüz size eşlik ederken valizinizin taşınmasına yardımcı olacaktır.

Talep ettiğiniz aracımız sizi trafik stresinden uzak tutacak sürücümüz ile gitmek istediğiniz destinasyonlara zamanında konforlu ve güvenli bir şekilde ulaştıracaktır.

Havaalanı Ulaşım ve Transfer

Havalimanı, otel yada bulunduğunuz adresten istediğiniz istikamete, şehiriçi ve şehirdışı transfer hizmeti vermektedir. Şöförlü servisimiz sizi yada misafirlerinizi istediğiniz istikamete zamanında güvenli ve konforlu bir şekilde ulaştıracaktır.

Firmamız tüm havaalanlarında hizmet vermekten gurur duyar. Sizlerin talep ve istekleri doğrultusunda Vip Sedan, Vip Vito, Vip Sprinter ve Midibüs/Otobüs ile transfer seçenkleri sunulmaktadır.

Vip Transfer Hizmeti

Balıkesir, Bursa, Tokat, Kahramanmaraş, Kars, Van,, Kastamonu, Denizli, Uşak, Gaziantep, Isparta ve diğer havalimanlarında karşılama hizmeti ile sürücmüz sizleri gideceiğiniz noktaya sorunsuz ve güvenli şekilde transfer edecektr.

Diğer Havaalanı Ulaşım Rezervasyonu

Web sitemizin anasayfasındaki Transfer Planlama adımından rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtdışı havaalanlarında transfer hizmeti almak için 0216 688 24 71 nolu cağrı merkezimizi ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 0506 656 16 16 nolu destek hattını arayarak yurtdışı araç tahsis rezervasyonunu yaptırabilirsiniz.