TRANSFER & ULAŞIM ARAÇLARI

Havaalanı Transfer ve Ulaşım

Transfer Araçları

VIP Sedan, VIP Vito, VIP Sprinter, Midibüs ve Otobüsler ile havaalanı transfer hizmetlerini geçekleştirmekteyiz.

1-3 arası sedan araç rezervasyonu yapılamaktadır. 1-6 yolcu için Mercedes Vito araçlarımız vardır. 1-13 arası yolcular için ise Mercedes Sprinter sunuluyor. Daha büyük gruplar için Midibüs ve Otobüs tahsisi yapmaktayız.

Tüm araçlarımız vip sınıftır. Aynı zamanda 0-3 yaş arasındaki sedan ve vito-sprinter araçlarımız vardır. Aynı zamanda tüm araçlarımızda Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1 ve D2 Hizmet belgeleri mevcuttur. Tüm seyehat boyunca GPS araç takip sistemi bulunan araçlarımıza takip altındadır. Her koşulda ulaşımızı sağlayacak ekipman ve donanımlar araçlarımızda hazır bekletilmektedir.

Uçaktan inmenizi bekleyen araçlarımız sizin yolcuğunuza sorunsuz devam etmenizi sağlamaktadır. Grup transferleri için 46 yolcuya kadar tek otobüs ile transfer hizmeti gerçekleştirilmekedir. Müze ve ören yerleri ya da gezi için ya da uluslararası maç ve müsabaka için de hizmet verilmektedir. Turistik gezilerin yanında iş gezisi için de bu tip büyük araçlarımızı tercih edebilirsiniz. Tecrübeli personelimiz sizleri her zaman zamanında ve sorunsuz ulaştırmak için gayret etmektedir. Araç seçimi için rezervasyonunuzu oluşturmanız gerekmektedir.