HAKKIMIZDA

Tarihçe

Türkiye'deki tüm havalimanlarına sizi evinizden, işyerinizden ya da otelinizden sizleri alıp götürüyoruz. Şoförlü araç kiralama olarak da bilinen sektöre katkımız 29 yıl öncesine dayanmaktadır. İşimizi severek yapmamız dışında sizleri de her zaman dinleyerek size özel çözümler üretmekteyiz. Bu yüzden web sitemizi hayata geçirdik ve sizlerin daha rahat rezervasyon yapmanızı sağlamak istiyoruz. Cep telefonuzdan bile 1 dakika içinde rezervasyonunu gerçekleştirebilirsiniz. Çağrı merkezimizden bilgi alabileceğiniz 7/24 desteğimiz mevcuttur.

Havaalanı Transfer ve Ulaşım

İstanbul Yeni Havalimanı(IST) İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı(SAW), İzmir Adnan Menderes Havalimanı(ADB), Muğla Milas - Bodrum Havalimanı (BJV), Muğla Dalaman Havalimanı(DLM) ve Antalya Havalimanları(AYT) için hizmet vermekteyiz.

Son yıllarda dikkatlerini üzerine çeken butik havalimanı transfer hizmetlerini gerçekleştiren firmamız hizmetin hem kaliteli hem de ekonomik olmasına özen göstermektedir. Bizim araçlarımızda aynı zamanda sadece Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen bir sertifika olan A1 ve D2 hizmet belgeleri vardır. Seyehat boyunca güvenle gideceğiniz yere ulaşırsınız. Trafik bilgilerini anında alan sistemlerimiz ve araç takip sistemi ile güvendesiniz.

Misyonumuz

Sektörde her zaman mutlu müşteriler oluşturma ve müşterilerin isteklerine göre sektöre öncü yenilikler getirmeyi ilke ediniyoruz.

Vizyonumuz

Portföyümüzdeki destinasyonları en iyi çekilde yaparak diğer destinasyonları da sizlerin hizmetimize sunmayı hedef edindik.